Godziny otwarcia Kasy Urzędu
Informujemy, iż w dniu 30 grudnia 2022 r. (piątek) Kasa Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą będzie nieczynna.
Informujemy, iż w dniu 30 grudnia 2022 r. (piątek) Kasa Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą będzie nieczynna.
Informujemy, iż w dniu 23 grudnia 2022 r. (piątek) Urząd Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą będzie czynny do godz. 12:00
Informujemy, iż w dniu 23 grudnia 2022 r. (piątek) Kasa Urzędu Miasta i Gminy w Dobrzyniu nad Wisłą będzie czynna do godz. 10:30
Informujemy, iż w dniu 22.12.2022 r. o godzinie 13:00 w Dobrzyńskim Domu Kultury Żak nastąpi przekazanie sprzętu komputerowego beneficjentom projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich (...)
W sobotę 17 grudnia 2022 roku odbyło się uroczyste otwarcie Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK”, który w przeciągu ostatniego roku przeszedł spektakularną metamorfozę, za sprawą przeprowadzonej modernizacji i rozbudowy budynku (...)
W środę 14 grudnia 2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji z zakresu gospodarki wodno- ściekowej, ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014- 2020.
W dniu 20 grudnia 2022 o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, ul. Szkolna 1 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg (...)
Osoby, które po osiągnięciu wieku emerytalnego nie pobierają emerytury, a nadal pracują, mogą skorzystać z ulgi dla pracujących seniorów. Pozostając w zatrudnieniu, nie będą płacić podatku dochodowego od przychodów do kwoty 85 528 zł rocznie, a rozliczający się według skali podatkowej do 115 528 zł (...)