XVIII Sesja Rady Miejskiej Dobrzyń nad Wisłą
Przewodniczący Rady Miejskiej na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (...)
Burze
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo: 70%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do około 20 mm oraz porywy wiatru do około 75 km/h. Lokalnie możliwy drobny grad.
Ważne: Od: 2026-05-11 14:00 Do: 2026-05-11 22:00
Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
Stopień: 1
Prawdopodobieństwo. 80%
Przebieg: Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 2°C, lokalnie 0°C, przy gruncie -2°C, lokalnie -4°C.
Ważne: Od: 2026-05-09 23:00 Do: 2026-05-10 07:00
Uwagi: Brak.
Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy.
Przewodniczący Rady Miejskiej na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (...)
Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Pocztówka promująca walory lokalne i herb Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą”(...)
Od 1 czerwca 2025 roku renciści oraz emeryci, którzy nie osiągnęli jeszcze powszechnego wieku emerytalnego (...)
Pełnoletni nastolatek nadal może mieć ubezpieczenie zdrowotne w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (...)
Program Czyste Powietrze to dla mieszkańców szansa na poprawę efektywności energetycznej domów oraz wymianę nieefektywnych źródeł ciepła (...)
Przypominamy Przedsiębiorcom posiadającym ważne zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że z dniem 31 maja 2025 r.(...)
W ramach ogólnopolskiej inicjatywy Dni Osób z Niepełnosprawnościami, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina o zasadach przyznawania świadczenia (...)
Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą,pragniemy poinformować, że w dniach 29.05.2025 r.- 30.05.2025r. (...)
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby z niepełnosprawnością oraz ich bliskich do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Dni Osób z Niepełnosprawnością (...)