Ostrzeżenia

Ostrzeżenia meteorologiczne - burze i upał

Silny deszcz z burzami
Stopień: 2
Prawdopodobieństwo: 90%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami towarzyszyć będą bardzo silne opady deszczu od 35 mm do 55 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Lokalnie grad.
Ważne: Od: 2024-07-16 13:00 Do: 2024-07-16 23:00
Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy.

 

xdgANk0cWb7V24MAAAAAElFTkSuQmCC

Rada Miejska Kadencja 2024-2029

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

Krzysztof Pryciak

e-mail: krzysztof.pryciak@dobrzyn.pl

I Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Przemyslaw Mariusz Piekarski

e-mail: przemyslaw.piekarski@dobrzyn.pl

II Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Grzegorz Ryczkowski

e-mail: grzegorz.ryczkowski@dobrzyn.pl

Skład Rady Miejskiej

Dereszewska Mariola- mariola.dereszewska@dobrzyn.pl

Malinowski Paweł - pawel.malinowski@dobrzyn.pl

 Gorzycki Mirosław - miroslaw.gorzycki@dobrzyn.pl

Kłobukowski Dariusz - dariusz.klobukowski@dobrzyn.pl

Pawłowski Zbigniew - zbigniew.pawlowski@dobrzyn.pl

Raszkiewicz Grzegorz - grzegorz.raszkiewicz@dobrzyn.pl

Sobierajski Krzysztof - krzysztof.sobierajski@dobrzyn.pl

Kowalewski Sławomir- slawomir.kowalewski@dobrzyń.pl

Koprowski Daniel - daniel.koprowski@dobrzyn.pl

Mulczyńska-Gachewicz Natalia - natalia.mulczynska@dobrzyn.pl

Sztarbowska Wioletta- wioletta.sztarbowska@dobrzyn.pl

Żurawski Marcin - marcin.zurawski@dobrzyn.pl

 

Komisje Rady Miejskiej Kadencja 2024-2029

Skład Komisji Rewizyjnej

Przewodniczący Komisji - Paweł Malinowski 

Mariola Dereszewska

Marcin Żurawski

 

Skład Komisji Budżetu i Finansów

Przewodniczący Komisji - Marcin Żurawski

Mariola Dereszewska

Przemyslaw Piekarski

Daniel Koprowski

Krzysztof Sobierajski

Natalia Mulczyńska-Gachewicz 

Sławomir Kowalewski

 

Skład Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

Przewodniczący Komisji - Grzegorz Raszkiewicz

Dariusz Kłobukowski

Natalia Mulczyńska - Gachewicz

Przemysław Piekarski

Grzegorz Ryczkowski

Paweł Malinowski

Sobierajski Krzysztof

 

Skład Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych
i Bezpieczeństwa Publicznego

Przewodnicząca Komisji - Natali Mulczyńska-Gachewicz

Mariola Dereszewska

Dariusz Kłobukowski

Mirosław Gorzycki

Grzegorz Raszkiewicz

Wioletta Sztarbowska

Daniel Koprowski

 

Skład Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Rozwoju Gospodarczego

Przewodniczący Komisji - Sławomir Kowalewski

Wioletta Sztarbowska

Przemysław Piekarski

Zbigniew Pawłowski

Marcin Żurawski

Mirosław Gorzycki

Grzegorz Raszkiewicz

 

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący Komisji - Krzysztof Sobierajski

Zbigniew Pawłowski

Daniel Koprowski